Prút Dragon X-Treme HD 200S

27-75-198

Nový produkt

Séria prútov Dragon X-Treme HD - pokračovanie predchádzajúcej úspešnej série X-Force, silový sumcový prívlačový jednodielny prút.

Jedná sa o fejslift tohto prúta.

Viac detailov

3 položky

Na sklade

121,62 € s DPH

Detaily

Prúty Dragon X-Treme HD – sú pokračovaním konceptu jednodielnych prútov postavených na neuveriteľne odolných blankoch známych zo série X-Force. Prúty pôvodne určené na morskú prívlač z lode si veľmi rýchlo našli uplatnenie aj vo vnútrozemí. S obľubou sú používané na ťažšie jigovanie v ťažných prúdoch riek, kde je potrebná väčšia jigová hlava s väčšou gumou a kde popri veľkých zubáčoch je často lovenou rybou aj sumec. V tomto segmente si našli asi najviac zákazníkov.

V gramážiach do 300g sú bez ostychu používané aj na lov tých najväčších rybích monštier, ktorými sa preslávila talianska rieka Pád.

V ponuke spinningové aj castingové variácie.

Užívateľská recenzia predchádzajúcej modelovej rady X-Force.

Špecifikácia:

  •          Blanky vyrobené technológiou Super Tight Wind, kde 100%ne počítačovo riadená linka umožňuje dosiahnuť bezprecedentnú presnosť vinutia grafitových fólií. Vďaka veľmi tesnému vinutiu nemusia byť blanky v jednotlivých etapách výroby opracovávané, čo zase umožňuje použitie veľmi tenkého tŕňa a na neho navinúť desiatky tenkých vrstiev, čím sa získa polotovar, ktorého hodnota hrúbka steny sa už blíži hodnote vnútorného priemeru (viď obr.)

 

 

  •          Výsledkom tohto úsilia je neuveriteľne silový prút ktorý má vzhľad prútu určeného na strednú prívlač, no jeho skutočné použitie je niekde, kde sa doteraz používajú prúty o trojnásobnej váhe a trojnásobnom priemere blanku

Vlastnosti:

  •          Nízka hmotnosť
  •          Extra hrubá stena blanku pri zachovaní tenkého celkového prierezu
  •          Perfektné vyváženie
  •          Výkonný a dynamický
  •          Super citlivý pri love s veľkými jigmi

Komponenty:

Príslušenstvo